Оплата і доставка

Доставка

Наш склад розташований у Львові. Доставку по Україні ми здійснюємо службою Нова Пошта в робочі дні.

Якщо замовлення надходить до 14:00 в робочий день, після узгодження деталей оплати можемо його відправити в той же день. Доставку оплачує покупець  за тарифами перевізника. Ви можете замовити доставку як на склад Нової Пошти (більше 2000 точок видачі по Україні), так і кур'єрську доставку "до дверей".

Також ви можете забрати ваше замовлення безпосередньо у Львові (вул. Білоцерківська 2а). Необхідно обов'язково узгодити ваш візит із менеджером.

 

Оплата

Ваше замовлення можна оплатити двома способами:

а) одразу на сайті платіжною картою (Visa/Visa Electron або MasterCard/Maestro) – без додаткових комісій;

б) при отриманні пакунку у відділенні Нової пошти, в цьому випадку комісію за переказ коштів через Нову Пошту (близько 2%) оплачує покупець  


Повернення

Якщо вам з будь-яких причин не підійшов товар, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки. Обов'язкова умова в цьому випадку – збереження цілістності упаковки, товарного вигляду та повної комплектації товару. Також ви повинні підтвердити дату і місце покупки товарним чеком.

Повернення коштів здійснюється протягом 5-ти робочих днів.

Будь-які транспортні витрати та комісії за здійснення банківських платежів в разі повернення товару оплачує покупець. При оплаті покупки банківською карткою, комісія 2,75% не повертається.