Система OVERLANDER-S


Overlander System — 100% водонепроникні, супер-витривалі м’які багажні системи
Серйозна мотоподорож вимагає наявності серйозного спорядження. Ми впевнені, що наша багажна система Overlander System встановлює нові стандарти у класі.

 

Історія

Маючи бекграунд у мототуризмі, в 2009 році ми випустили оригінальні системи Kriega Overlander-30 та 60. Популярна Overlander-30 добре виконувала свою роботу завдяки безрамному кріпленню, яке підходить для більшості ендуро та дуал-спорт мотоциклів. Ця система досі є в нашому модельному ряду. Натомість, Overlander-60 знята з виробництва в 2017 році. Гнучка система з різною комбінацією кофрів Overlander-15 та каністр RotopaX™ для пального / води хороша за своєю концепцією, однак не дуже зручна у використанні, коли необхідно зняти кофри з мотоцикла.

 

Ми знали, що існує краще рішення.


Дослідження

Ми запросили провідних експертів у мототуризмі, зокрема, всесвітньо-відомого Кріса Скотта, автора “Настільної книги мототуриста”, та героя документального фільму Mondo Enduro Остіна Вінса, і поставили їм просте запитання: “Що ви хочете від своєї багажної системи?”

 

Відповідь була завжди одна і та ж: багажна система має бути м’якою і міцною, легкою та компактною, водонепроникною та захищеною від пилу і бруду. Необхідно, щоби її можна було легко зафіксувати на мотоциклі і так само легко зняти з нього. Після важкого дня в сідлі боротьба зі своїми багажними кофрами — остання річ, якою хочеться займатися.


  

  


Рішення

Протягом кількох наступних років ми розробили нову Overlander System (скорочено OS).

 

В її основі — м’який кофр OS-32 прямокутної форми, зручний для пакування багажу, зі 100% водонепроникною рол-топ системою закривання та з’ємною підкладкою білого кольору. Дві швидкоз’ємні стропи з пряжкам дозволяють встановити та зняти кофр менше ніж за хвилину. Вони ж слугують компресійними стропами, які надійно фіксують багаж без додаткових ременів. Кофр виготовлено з використанням високоякісних матеріалів: стійкі до стирання Hypalon™ та 1000D Cordura®, кевларові стропи та пряжки з авіаційного сплаву.

 

Можливі два варіанти кріплення кофрів: традиційний поверх сидіння з використанням строп OS-STRAPS або на спеціальну платформу OS-PLATFORM. Вона монтується на усі найпоширеніші рамки для кофрів та постійно залишається на байку.

 

OS-лінійка має також кофри інших розмірів: 6-, 12- та 18-літрові. Вони виготовлені на базі аналогічних за об’ємами сумок US-Drypack, але видозмінені для експлуатації за найсуворіших умов: надміцні пряжки, напівжорстка конструкція та використання стійких до стирання Hypalon™ та 1000D Cordura®. Завдяки інтегрованим петлям ці кофри можна одразу навішувати на мотоцикл та фіксувати їх до рамок, або ж робити з ними та кофрами OS-32 багажні модульні системи.

 

Щоби доповнити лінійку, ми додали стропи OS-CAM, петлі OS-RACK і каністри RotopaX™ в нових розмірах. Ви можете самостійно скласти багажну систему, яка максимально відповідає вашим потребам.

 

“Гарна робота, Kriega! Добре продуманий комплект кофрів”

— CHRIS SCOTT


  

  Тестування

Ми розіслали прототипи кофрів лінійки OS досвідченим райдерам в усі куточки світу — від Уельсу до Французької Полінезії, від пустель Африки до джунглів Мексики. Відгуки були дуже позитивними, тому ми впевнено представляємо ці продукти на ринку. Також ми запускаємо програму тестування багажних систем тривалістю 2 роки. Найсвіжіші відгуки шукайте тут:


Новинки


OS-BASE — найсвіжіше доповнення лінійки. Це інноваційна модульна багажна система, яка монтується практично на будь-який ендуро або дуал-спорт мотоцикл без використання металевих рамок. 

Поверх сидіння встановлюється основа OS-BASE, на яку можна кріпити кофри OS-6, OS-12 або OS-18.

Модульний дизайн дозволяє використовувати багажні кофри відповідно до ваших потреб — для короткого одноденного заїзду або тривалої подорожі.

З використанням OS-6, OS-12 або OS-18 як центрального кофра, ви отримаєте 100% водонепроникну, надзвичайно витривалу багажну систему об’ємом до 54 л.

Гнучкий дизайн OS-BASE дозволяє використовувати ранні моделі кофрів Overlander 15 чи сумки US-Drypacks в якості центральних кофрів, а також кріпити зверху намет або туристичний килимок.

Після встановлення основи OS-BASE, кофри легко навішувати на мотоцикл та знімати з нього. Використання матеріалу Hypalon™ та напівжорсткого поліпропілену робить їх легкими та зручними у використанні. 

Унікальна система кріплення петлями OS-RACK* — це витривале та надійне рішення для перевезення багажу на мотоциклах класу ендуро. 

*Складається з двох петель OS-RACK, які кріпляться 6-мм болтами до пластикового хвоста мотоцикла.

 

Постійний розвиток
Для сезону 2018 ми оновили конструкцію OS-PLATFORM. Тепер ця панель вдвічі товстіша (18 мм проти 9 мм) за попередню та має більше опцій монтажу. На неї можна закріпити один кофр OS-32 або 6,6-літрову каністру RotopaX™ для води чи пального. Інший варіант — кофри OS-6 та OS-12, доповнені однією або двома 3,8-літровими каністрами RotopaX™. З Kriega ви можете підібрати ідеальний багажний комплект для вашої подорожі.