Сумка для інструментів OS-TOOL ROLL Chris Birch Edition

Артикул: 763093

OS-TOOL ROLL Chris Birch Edition - це старша сестра класичної сумки для інструментів Kriega.

Виконана із надміцних та стійких до стирання 1000D кордури і Hypalon™.

Вмістка настільки, що з легкістю поєднує можливість зберігання монтажних лопаток Motion-Pro, додатково 2 пенали на блискавках YKK® та кишеню з сітчастого матеріалу Hypalon із ще однією всередині для зберігання дрібних предметів і спеціальне кріплення із сплаву T6 для головок тріскачки.

Лімітована серія Chris Birch оздоблена помаранчевою внутрішньою підкладкою та влучним слоганом Кріса "Say No to Slow" ("Скажи "ні" кволості").

Важливо: Інструменти не йдуть в комплекті!

Основні характеристики:

1. Довговічність: Завдяки матеріалу 1000D Cordura® та Hypalon ця сумка здатна витримати суворі умови бездоріжжя, гарантуючи, що ваші інструменти залишаться захищеними та готовими до роботи, незалежно від погоди.

2. Зручність використання: два пенали (2л.), додаткова кишеня (1л.) та кріплення надають достатньо місця для необхідних інструментів.

3. Надійна фірмова легкосплавна застрібка-гачок із фіксатором, що збільшує об'єм сумки та затискачем для регульованої стропи. Останній необхідний, щоб позбутись ефекту тріпотіння.

4. Доступність: спеціальне кріплення із сплаву T6 для головок тріскачки 8 х 3/8". Також доступні альтернативні розміри 1/4" і 1/2».

5. Додаткова кишеня для дрібничок із Hypalon-сіточкою та високоякісним водонепроникним зіппером YKK® для ізоленти, різні металеві дрібниці: шайби, булавки і т.д.


Розміри відкритої сумки: 550 мм х 225 мм.

Розміри закритої сумки: 135 мм х 225 мм.

Вага: 405 г.Конструкція з CORDURA®

Кордура прибула в цей світ шляхом експеременту: у спробах створити новий матеріал використали три елементи: воду, етиловий сприт та кам’яновугільну смолу. 

Це відкриття утворило - поліамід, що зветься «нейлоном». З даного нейлону в подальшому виготовляють нейлонові "нитки" з яких і виготовляється Cordura.

В процесі виробництва тканина обробляється в декілька етапів особливим хімічним складом «IRR». Через це матеріал у 4-5 разів міцніший і повільніше зношується. 

Наприклад, він не рветься при розрізанні, стійкий до високих температур ( витримує до 200°C ), стирання і різних пошкоджень.

За технічними показниками кордура залежно від її моделі може досягати навантаження 145Н (H/N - похідна одиниця вимірювання сили) при розрізанні, і 2675Н при розриванні. Стійкість до стирання має більше аніж 50 000 циклів! 

Також, цей матеріал має кращу вологостійкість через спеціальне просочування волокон. 

Через складний процес кордура виготовляється лише на декількох фабриках у світі в обмежених к-стях, під замовлення. 

Застібки YKK®

Напевне, найкращі блискавки у світі, відомі своєю функціональністю та довговічністю. У своїх продуктах Kriega використовує лише ці високоякісні зіпери.

Матеріал Hypalon™

Винайдений у 50-их роках минулого століття фахівцями компанії DuPont.

Її вивели шляхом проведення хімічної реакції поліетелену. Кінцевим продуктом реакції став синтетичний каучук.

Це дало розробникам матеріал із міцною стійкістю до стирання та механічного втручання. Неймовірну еластичність, що зберігається навіть при впливі на матеріал високих чи низьких температур (від -60°C до +180°C) чи ультрафіолеті.

Hypalon має високу масло-, вогне-, бензоностійкість, не схильний до біокорозії.

10-річна гарантія

Уся без вийнятків лінійка продуктів Kriega розрахована на виконання прямих функцій.

На знак високої якості, усі наплічники та кофри мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на дефекти у матеріалах та процесах виробництва.

Дiзнатись детальнiше...
  • 4255 грн.

В наявності
Акції, новинки та багато цікавого Підписуйся на наш Instagram

Безкоштовна доставка

замовлення від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

на всі товари Kriega