US-20

Артикул: 761488


Універсальна 100 % водонепроникна багажна система для хвостової частини мотоцикла US-Drypack — бестселер продажів уже більше 15-ти років.


У 2019 році класичний дизайн додатково вдосконалюється впровадженням тканин CORDURA® з технологічною нейлоновою ниткою високої міцності, що забезпечує довговічність та покращену міцність і стійкість до стирання.

В наявності
  • 4785 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Гарантовано 100% водонепроникний верх
  • Можливість використання на будь-якому мотоциклі
  • Монтаж вздовж чи поперек сидіння
  • Легко фіксується швидкоз'ємними гачками та стропами, закріпленими на підрамнику
  • Використовується окремо або в комбінації з іншими сумками Kriega Drypack
  • Додаткове швидкодоступне відділення у вигляді бічної кишені та сіточки
  • У поєднанні з Kriega TANK Converter трансформується в сумку на бак
  • Ремінь в комплекті перетворює кофр у наплічну сумку

Сумки серії US Drypack надійно фіксуються стропами (в комплекті) до підрамника будь-якого байка.

Розміри (ВхШхГ):
400 х 260 х 190 мм

Об'єм:
20 л.

Вага: 850 г.

Можна використовувати як одиночний кофр або як частина мультикомпонентної багажної системи з іншими продуктами US-лінійки.
Сумки US-серії можна використовувати на будь-якому мотоциклі.
100% водонепроникний верх, рол-топ система закривання та з'ємна підкладка білого кольору гарантують вашим речам захист від вологи, пилу та бруду.
Конструкція з CORDURA®

Тканина з технологічною нейлоновою ниткою високої міцності, що забезпечує довговічність та покращену міцність і стійкість до стирання.
Застібки YKK®

Напевне, найкращі блискавки у світі, відомі своєю функціональністю та довговічністю. У своїх продуктах Kriega використовує лише ці високоякісні зіпери.
Авіаційний сплав

Усі металеві деталі, спроектовані компанією Kriega виготовлені з 6061-T6 авіаційного сплаву. Гачки в сумках US не є виключенням та забезпечують надійну міцність.
Матеріал Hypalon™

Еластичний, супер міцний синтетичний каучук. Має вийняткову стійкість до стирання і тривалий термін служби. В основному використовується в продуктах, призначених для екстремального використання.
10-річна гарантія

Уся без вийнятків лінійка продуктів Kriega розрахована на виконання прямих функцій. На знак високої якості, усі наплічники та кофри мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на дефекти у матеріалах та процесах виробництва.