OS-COMBO 36


OS-BASE + 2 x OS-18 = 100% водонепроникна 36-літрова багажна система.


OS-BASE — інноваційна модульна багажна система, яка монтується практично на будь-який ендуро або дуал-спорт мотоцикл без використання металевих рамок.


Встановлена поверх сидіння, основа OS-BASE дозволяє навісити два кофри OS-18.

очікується
  • 11186 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

на всі товари Kriega
OS-18 спеціально розроблено для їзди за найскладніших умов. Може використовуватися як одиночний кофр або як частина мультикомпонентної багажної системи з іншими продуктами OS-лінійки.

100% водонепроникний верх, рол-топ система закривання та з'ємна підкладка білого кольору гарантують вашим речам захист від вологи, пилу та бруду.
Кофр виготовлено з використанням високоякісних матеріалів: стійкі до стирання Hypalon™ та 1000D Cordura®, гачки з авіаційного сплаву.
Напівжорстка прорезинена основа SureGrip з інтегрованими петлями для гачків і стропами дозволяє фіксувати кофр на найпопулярніших багажних рамках та платформах.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • 100% водонепроникний верх
  • Рол-топ система закривання
  • Hypalon™ та 1000D Cordura®
  • Гачки з алюмінієвого сплаву
  • Надміцні пряжки із затискачами
  • Світловідбивні елементи
  • Петлі для наплічного ременя
  • 10 років гарантії

Розміри одного кофра (ВхШхГ):
380 х 250 х 190 мм

Об'єм:
36 л.

Вага: 2700 г.
Авіаційний сплав

Усі металеві деталі, спроектовані компанією Kriega виготовлені з 6061-T6 авіаційного сплаву. Гачки в сумках OS не є виключенням та забезпечують надійну міцність.
Конструкція з CORDURA®

Тканина з технологічною нейлоновою ниткою високої міцності, що забезпечує довговічність та покращену міцність і стійкість до стирання.
Застібки YKK®

Напевне, найкращі блискавки у світі, відомі своєю функціональністю та довговічністю. У своїх продуктах Kriega використовує лише ці високоякісні зіпери.
Матеріал Hypalon™

Еластичний, супер міцний синтетичний каучук. Має вийняткову стійкість до стирання і тривалий термін служби. В основному використовується в продуктах, призначених для екстремального використання.
10-річна гарантія

Уся без вийнятків лінійка продуктів Kriega розрахована на виконання прямих функцій. На знак високої якості, усі наплічники та кофри мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на дефекти у матеріалах та процесах виробництва.