OS-BASE KTM 1050-1290 ADVENTURE FIT

Артикул: 761716


Нова збільшена версія популярної OS-Base, виготовлена спеціально для мотоциклів KTM 1050, 1090, 1190 ADVENTURE & 1290 SUPER ADVENTURE.

В наявності
  • 5610 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

на всі товари Kriega
OS-BASE - це "система із кріпленням через сідло", яка дозволяє користувачу встановлювати ADVENTURE PACKS OS-6, OS-12 чи OS-18, як м'які кофри.
Не потрібно жодних важких металевих рам, ця багажна система забезпечує надміцне та легке багажне рішення для мотоциклів KTM 1050, 1090, 1190 та 1290, без будь-яких постійних змін рами мотоцикла.

Модульна конструкція дасть змогу оптимізувати багаж для вашої мандрівки - від одноденної до тривалих пригодницьких турів.
Петлі KTM RACK LOOPS в комплекті, кріпляться до багажника чи задньої стійки мотоцикла та забезпечують 4 додаткові точки кріплення.

Використовуючи їх спільно із допоміжними петлями на OS-Base, вони дають нагоду кріпити 3 та більше сумок або можуть використовуватись для встановлення OS-PACK як окремий хвостовий блок без OS-Base.
Подовжені ремінці спрощують монтаж, а спеціально розроблена основна форма корпусу забезпечує щільну і надійну посадку на великій відстані від вихлопної труби.

Встановлення багажної системи на мотоцикл займає менш як хвилину, а зняття - секунди.
Авіаційний сплав

Усі металеві деталі, спроектовані компанією Kriega виготовлені з 6061-T6 авіаційного сплаву. Гачки в сумках OS не є виключенням та забезпечують надійну міцність.
Матеріал Hypalon™

Еластичний, супер міцний синтетичний каучук. Має вийняткову стійкість до стирання і тривалий термін служби. В основному використовується в продуктах, призначених для екстремального використання.
10-річна гарантія

Уся без вийнятків лінійка продуктів Kriega розрахована на виконання прямих функцій. На знак високої якості, усі наплічники та кофри мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на дефекти у матеріалах та процесах виробництва.