OS-BASE

Артикул: 761297


Серйозна мотоподорож вимагає наявності серйозного спорядження.


Багажна система Kriega OVERLANDER-SYSTEM (OS) встановлює нові стандарти у класі.


OS-BASE — найсвіжіше доповнення лінійки. Це інноваційна модульна багажна система, яка монтується практично на будь-який ендуро або дуал-спорт мотоцикл без використання металевих рамок.

В наявності
  • 3267 грн.

Поверх сидіння встановлюється основа OS-BASE, на яку можна кріпити кофри OS-6, OS-12 або OS-18.
Модульний дизайн дозволяє використовувати багажні кофри відповідно до ваших потреб — для короткого одноденного заїзду або тривалої подорожі.
ОСОБЛИВОСТІ
З використанням кофрів OS-12/OS-18 як центрального кофра, ви отримаєте 100% водонепроникну, надзвичайно витривалу багажну систему об'ємом до 54 л.

Гнучкий дизайн OS-BASE дозволяє використовувати ранні моделі кофрів Overlander 15 чи сумки US-Drypack в якості центрального кофра, а також кріпити зверху намет або туристичний килимок.

Після встановлення основи OS-BASE, кофри легко навішувати на мотоцикл та знімати з нього. Використання матеріалу Hypalon™ та напівжорсткого поліпропілену робить їх легкими та зручними у використанні.

Унікальна система кріплення петлями OS-RACK* — це витривале та надійне рішення для перевезення багажу на мотоциклах класу ендуро.

*Складається з двох петель OS-RACK, які кріпляться 6-мм болтами до пластикового хвоста мотоцикла.
МОНТАЖ
Після того, як петлі OS-RACK будуть зафіксовані за задньому крилі, а обрані вами кофри закріплені на основі OS-BASE, монтаж системи займе не більше хвилини.

1. Зафіксуйте дві верхні стропи основи OS-BASE на петлях OS-RACK, але не затягуйте їх.

2. Закріпіть дві нижні стропи на рамі в найбільш зручному місці та, користуючись гачками, затягніть їх так сильно, наскільки це можливо.

3. Станьте позаду мотоцикла та затягніть верхні стропи так сильно, наскільки це можливо. Переконайтеся, що основа OS-BASE міцно прилягає до мотоцикла.

4. Зафіксуйте гачками верхні петлі для кріплення центрального кофра.

Важливо!

Якщо OS-BASE торкається вихлопної системи мотоцикла, вам слід встановити теплозахисний екран. Ми рекомендуємо Acerbis Silicone Silencer Protector.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Вантажопідйомність від 12 до 54 л (з центральним кофром)
  • Надміцна конструкція з Hypalon™
  • Зручне навішування/зняття з мотоцикла
  • Посилені шви в критичних місцях
  • Гачки з алюмінієвого сплаву
  • Пряжки із затискачам
  • 2 петлі OS-RACK в комплекті
  • 10 років гарантії

Розміри (ВхШхГ): 510 х 190 мм

Вага: 700 г.