OS-BASE HONDA CRF 1100L

Артикул: 762133


Нова збільшена версія популярної OS-Base, виготовлена спеціально для мотоцикла HONDA CRF 1100L

В наявності
  • 5610 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

на всі товари Kriega
OS-BASE - це "система із кріпленням через сідло", яка дозволяє користувачу встановлювати ADVENTURE PACKS OS-6, OS-12 чи OS-18, як м'які кофри.
Включає попередньо нарізану плівку для захисту лакофарбового покриття.
Не потрібно жодних важких металевих рам, ця багажна система забезпечує надміцне та легке багажне рішення для мотоциклів Honda CRF1100, без будь-яких постійних змін рами мотоцикла.

Модульна конструкція дасть змогу оптимізувати багаж для вашої мандрівки - від одноденної до тривалих пригодницьких турів.
Авіаційний сплав

Усі металеві деталі, спроектовані компанією Kriega виготовлені з 6061-T6 авіаційного сплаву. Гачки в сумках OS не є виключенням та забезпечують надійну міцність.
Матеріал Hypalon™

Еластичний, супер міцний синтетичний каучук. Має вийняткову стійкість до стирання і тривалий термін служби. В основному використовується в продуктах, призначених для екстремального використання.
10-річна гарантія

Уся без вийнятків лінійка продуктів Kriega розрахована на виконання прямих функцій. На знак високої якості, усі наплічники та кофри мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на дефекти у матеріалах та процесах виробництва.