Наша історіяБренд Kriega народився у 2000 році, коли продакт-дизайнер та фанат мотоциклів Дом Лонгман разом із Майклом Коттамом, який у той час працював у сфері спортивного туризму, із розчаруванням констатували відсутність якісного та гарно зробленого багажу для мотоциклістів. Тоді вони вирішили об’єднати досвід та заповнити цю прогалину на ринку.
 
Відпочатку бренд взяв собі за мету вибудувати власну репутацію на створенні продукту найвищої якості та найкращого дизайну, пропонуючи неперевершені стандарти функціональності та майстерності. Цілком свідомим рішенням було позиціонувати себе як бренд, який функціонує поза сферою моди та фокусується на створенні керованих функціональністю дизайнів, що не обмежуються потребою створювати продукти із заздалегідь визначеною ціною. Перший наплічник Kriega був майже вдвічи дорожчий за найкращі альтернативи, наявні у той час. Але незмінна віра в те, що створений із пристрастю та увагою до деталей продукт обов’язково знайде свою нішу, стала запорукою успіху бренду Kriega, який наразі очолює мотоциклетний ринок з огляду на сприйняття бренду та задоволеність користувачів.
 
Доволі часто виникає питання про походження назви Kriega. Насправді, спочатку бренд називався Krug (на честь персонажа Веса Крейвена, відомого як Фредді Крюгер). Але разом із першою партією продукції Krug надійшов лист, що повідомляв про порушення авторського права на назву від шампанського Krug. Не найкращий з початків! Назву бренду змінили на Kriega, але залишили моментально впізнаваний логотип К. Що ж до першої партії «лімітованого випуску» наплічників Krug, протягом тривалого часу їх оцінювали за преміум-рівнем під час наступних перепродажів.
Починаючи з 2000 року, репутація бренду Kriega невпинно зміцнюється, разом із розширенням продуктової лінійки: наразі бренд пропонує великий вибір наплічників, кофрів та аксесуарів. Крім того, зростає і територіальна доступність бренду, адже на цей час його можна знайти у 40 країнах по всьому світі, і він не спиняє обертів своєї швидкої експансії!
 
Незважаючи на карколомний успіх, команда Kriega не розгубила свою пристрасть до знайдення найкращого з можливих рішень щодо конструкції мотоциклетного багажу; вона дійсно вірить, що хороший дизайн – це важливо!
 
Насолоджуйтесь подорожами!