10 Років гарантії

Перевершуючи сподівання


З перших днів існування бренду Kriega, його метою було вибудувати власну репутацію на створенні продукту найвищої якості та найкращого дизайну, пропонуючи неперевершені стандарти функціональності та майстерності.

Наплічники та кофри Kriega зконструйовані з найкращих технічних тканин, доступних на сьогоднішній день. Додайте до цього прискіпливу увагу до деталей у дизайні та процесі виробництва – і можете бути впевненими, що продукти Kriega перевершать ваші сподівання.

Уся без вийнятків лінійка продуктів Kriega розрахована саме на виконання прямих функцій. На знак високої якості, усі наплічники та кофри мають гарантію терміном у 10 років, що розповсюджується на  дефекти у матеріалах та процесах виробництва. 

 

 

Що покриває 10-річна гарантія Kriega?

 

10-річна гарантія Kriega дійсна від дати покупки для початкового власника та покриває дефекти у матеріалах та процесах виробництва.  Вона обмежується ремонтом або заміною продукту та не розповсюджується на відшкодування побічних ушкоджень та супутніх витрат.

 

Гарантія щодо виробничих процесів стосується швів, шовної стрічки та збірки. Ушкодження, завдані внаслідок використання (як то подряпини, розриви, потертості, зношення завдане ультрафіолетом), або внаслідок нехтування правилами використання не покриваються цією гарантією.

 

Як подати заявку на 10-річну гарантію Kriega?

 

Продукти Kriega виготовляються з найкращих матеріалів та з увагою до якості виробничих процесів, тож проблеми зустрічаються доволі рідко. Проте якщо ви зіткнулися з проблемою, зв’яжіться будь ласка з офіційним дилером, у якого ви придбали продукт. Якщо це неможливо, Kriega із задоволенням допоможе вам подати гарантійну заявку. Щоб зв’язатися із нами з приводу гарантії, надішліть на адресу info@kriega.com.ua листа, що містить фотографію та опис проблеми, або зателефонуйте  за номером +44(0)1244 280487. Витрати на пересилку товару не відшкодовуються, отже зв’яжіться з нами перед тим як повертати нам продукт. Іноді ми можемо розв’язати проблему без того, щоб ви витрачали гроші на поштові відправлення. Документи, що підтверджують покупку, необхідні у будь-якому випадку.

 

Kriega залишає за собою право відремонтувати або замінити вироби на власний розсуд, відповідно до політики 10-річної гарантії Kriega. У випадку із заміною, ми пропонуємо власнику ідентичну модель, або еквівалентну модель (у тих випадках, коли оригінальна модель знята з виробництва або її немає в доступі). Ми не пропонуємо грошову компенсацію. Документи, що підтверджують покупку, необхідні у будь-якому випадку. Усі внутрішні ярлички мають бути на місці у незміненому вигляді. Ми гарантуємо дотримання ваших прав передбачених законом.